Strona główna> Praca>Sprzedaż, handel>szukam pracownika>Przedstawiciel Handlowy / branża rolnicza
Ogłoszenie archiwalne
zamknij

Przedstawiciel Handlowy / branża rolnicza

Grajewo,  podlaskie,  Polska
data dodania: 2021-03-02 13:11
oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą
ogłoszeniodawca: Osoba prywatna
Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia
cezak.eu
Firma Partner Cezak specjalizuje się w sprzedaży chemii do higieny udoju mleka i dezynfekcji obiektów inwentarskich.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy na terenie województwa Podlaskiego.
Opis stanowiska: Pozyskanie klientów, budowanie relacji z klientem, prowadzenie spotkań z klientami,przygotowanie wycen i ofert handlowych, kształtowanie dobrego wizerunku firmy, dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów, decydując o cenach sprzedaży oferowanych produktów, profesjonalne doradztwo w zakresie produktów.
Czego oczekujemy? Znajomości branży, odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków, samodzielności, komunikatywności, dbałości o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy, umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów, dobrej organizacji pracy, prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem będzie znajomość rynku.
Oferujemy: Pełne przeszkolenie produktowe i sprzedażowe, wsparcie w sprzedaży (wdrożenie), przejrzysty system rozliczeń, przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, stabilne zatrudnienie, niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV na maila wioletta@cezak.eu
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.